Головна » Питання-відповіді


Чи бувають білі фризи (фризька порода коней)?

Фризи - вороні, це їх породня ознака! Навіть маленька біла відмітка прощається тільки кобилам, та й вважається серйозним недоліком.     
Хоча бувають поодинокі випадки у природі коли зустрічаються фризи альбіноси
 

Я купив фризького коня. Як мені переоформити документи на своє ім'я ?.

Передайте оригінал родоводу нам, вказавши свої ім'я та прізвище, повна поштова адреса для кореспонденції (включаючи індекс), а також телефон та адресу електронної пошти.   

Бажано, щоб при передачі права власності на фризького коня ви і попередній власник спільно заповнили (англійською мовою) і підписали зворотний бік родоводу:

   

reverse-side_1.jpg

   

Ви можете також переоформити на своє ім'я ветеринарний паспорт (це не обов'язково робити, якщо кінь не буде доставлятись з України).         
Після надходження в KFPS оплати за рахунком за переоформлення документи вашого коня будуть вислані на адресу AFHU. Ми повідомимо вас про отримання і домовимося про спосіб передачі документів.         
      Ви можете відправити паперу в Нідерланди самостійно

   

Якщо це ваша перша фризька кінь, рахунок буде включати вступний і щорічний членські внески в KFPS і депозит (заставу за нову родовід). Якщо кінь не перша, крім депозиту потрібно буде оплатити переоформлення родоводу і, якщо необхідно, паспорта.